תקנון נבחרת הצדיקים

נבחרת הצדיקים – כי את הבית פותחים רק בפני בעלי מקצוע אמינים!

אתר נבחרת הצדיקים הוקם ומופעל על ידי נבחרת הצדיקים.
האתר משמש פלטפורמה המציגה את בעלי המיקצוע השונים בפריסה ארצית תוך דירוג  רמת הביצוע ומתן השירות האדיב והמיקצועי של אותו מפרסם.

חברת נבחרת הצדיקים אינה מצרפת בעלי  מיקצוע בצורה אוטומטית, כל בעל מיקצוע שמעונין להצטרף ולהציג באתר נבחרת הצדיקים, ימלא טופס  בקשה להיות מפורסם באתר הבית של החברה (נבחרת הצדיקים) נבחרת הצדיקים תיהיה רשאית בכל רגע נתון להפסיק את חוזה התקשרות אם אחד מבעלי המיקצוע המפרסמים באחד מהתנאים הבאים.

     1. עבירת משמעת מנהלית.

  1. מתן שירות כוזב ללקוח.
  2. אי עמידה בנהלי החברה , אי הפקת חשבונית ללקוח.

     

  3. דיווחים מלקוחות בגין שירות לא אדיב ומיקצועי

     5. פרסום שלילי ברשתות החברתיות.

     6. אי תשלום לחברת נבחרת הצדיקים.

 

חברת נבחרת הצדיקים  הנה פלטפורמה המנגישה ומציגה  לאנשים בעלי מיקצוע הפזורים בפריסה ארצית,  בעלי המיקצוע שנבחרו לאחר בדיקה קפדנית מחויבים לתקנון ולאמנת שירות כלפי קהל השירות.
נבחרת הצדיקים אינה אחראית בכל צורה כזו או אחרת במישרין ו/ או בעקיפין על  עבודתו של נותן השירות אותו בעל מיקצוע. חברת נבחרת הצדיקים לא תשא באחריות של כל נזק במישרין ו / או בעקיפין  שנגרם כתוצאה מספק השירות (בעל השירות שהוזמן דרך האתר) בכל צורה שהיא.

חברת נבחרת הצדיקים תדאג לתחזק את האתר להלן האתר www.http://hanivheret.co.il  בצורה המיקצועית ביותר ותדאג גם לבדוק את נותני השירות אל מול מקבלי השירות וזאת על מנת להבטיח שמירה מיטבית על טיב בעלי המיקצוע,  כלפי מקבלי השירות. נבחרת הצדיקים תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר.

האתר פועל לפי דירוגים, ובעלי דירוגים נמוכים לא יופיעו באתר. המערכת משקללת את איכות השירות של בעל המקצוע לפי פרמטרים רבים ניסיון, המלצות, תעודות, הכשרות ודירוג הלקוחות עצמם לאחר השירות.

שירות הלקוחות

ניתן לפנות באמצעות  דרך תיבת הדוא”ל  בצור קשר לנבחרת הצדיקים ואנו מבטיחים להשיב לשאלותכם.

אבטחת מידע ופרטיות

. אבטחת מידע

חברת נבחרת הצדיקים  מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר VpnMentor גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.

האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?

כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

הסרה מרשימת תפוצה

אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד’. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.

דין וסמכות שיפוטית

פרשנות ואכיפה של תקנון זה  ו / או כל בירור ו או השגה בעקבות פירוש התקנון בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב_יפו. תהא סמכות השיפוט הבלעדית

 

תכני האתר

האתר מפרסם את פרופיל בעלי המיקצוע השונים וזאת לאחר שבדק ככל יכולתו את טיב העסק טרם מתן אישור.
זו הסיבה מדוע כל בקשה להצטרפוטת עובר בדיקה וסינון קפדניים.
אתר נבחרת הצדיקים אינו אחראי בשום צורה לקישורים המפורסמים באתר של בעלי המיקצוע השונים,תכנים של נותני שירות המוצגים באתר כל התכנים הינם באחריות מלאה של אותו בעל המיקצוע.

המידע המוצג לגולשים באתר, מוצג ASIS  עבור הגולשים, המידע שהוזמן הינו שהוזן על ידי אותו בעל מיקצוע ולחברת נבחרת הצדיקים לא תהא שום אחריות עקיפה ו / או ישירה בגין כל נזק כזה או אחר שיגרם למבקש השירות “לקוח”  בגין פרסום זה.

מנהלי האתר ומפעיליו לא יהיו אחראיים לכל קשר שנוצר בין  מבקש השירות לבין נותן השירות  ולא יהיו חלק פעיל ו או עקיף מהעיסקה.

  • בעל המקצוע מתחייב שיש לו לפחות 3 שנות ניסיון בתחום
  • בעל המקצוע מתחייב לשירות הוגן והצעת מחיר לפני תחילת עבודה
  • בעל המקצוע מתחייב שיש ברשותו תעודת הסמכה במקצועות הנדרשים בחוק
  • בעל המקצוע מחוייב לעמוד בזמנים שתיאם עם הלקוח
  • בעל המקצוע מתחייב לתת אחריות על כל עבודה

נבחרת הצדיקים  תעלה בהמשך סרטונים “טיפים”  המציגים נושאים ובעיות נפוצות הן באמור לעיל וצפיה בסרטונים תחשב לאוטוריטה מוסכמת של ביצוע פעולה כזו או אחרת כתוצאה מצפיית הסרטונים.
לדוגמה”  הועלה סרטון של טיפים לשחרור סתימה, הלקוח מבין ומודה שמדובר בהמלצה ויישום הנראה בסרטון על ידי אותו לקוח ו או מבקש השירות הנה באחריותו המלאה בלבד.  לכן האתר הנל נבחרת הצדיקים מהווה פלטפורמה של הצגת קישורים בלבד ויש תמיד ליתייעץ עם בעל מיקצוע.

 

נבחרת הצדיקים - המאגר הישראלי לבעלי מקצוע אמינים, מנוסים ומקצועיים

איך זה עובד?

1.​בעלי המקצוע לשירותכם​

ספרו לנו מה סוג השירות שנדרש לכם והיכן, ואנו נמצא עבורכם את בעלי המקצוע המתאימים. בעזרת המערכת החכמה שלנו תוכלו לבדוק את טווח המחיר לעבודה הנדרשת

2. בוחרים נכון ובביטחון

אלפי חוות הדעת שכתבו הגולשים שלנו מאפשרים לכם להיות בטוחים שאתם מזמינים איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו. צוות האתר ילווה אתכם מרגע הפנייה לבעל המקצוע ועד לסיום העבודה לשביעות רצונכם

3. מדרגים וקובעים

בסיום העבודה תתבקשו לדרג את בעל המקצוע ולשתף גולשים אחרים בחוויית השירות שקיבלתם. רק אתם תקבעו אם בעל המקצוע ימשיך להיות חלק מאנשי השירות המומלצים שלנו