דודי חשמל יצאת צדיק

אנרגיה סולארית – בשנים האחרונות התפתחה אנרגיה זו בשל משבר האנרגיה ובעיקר בשל ההתחממות הגלובלית. אנרגיה זו ממירה את קרינת השמש לשני תוצרים:

=         חום – חימום מים או נוזל תרמי, אשר נאגר או נעשה בו שימוש מידי להפעלת מנוע חום המייצר חשמל באמצעות גנרטור או לחילופין חימום מים לצריכה ביתית או מוסדית.

=         חשמל – באמצעות פנל תא וולטאי קרני השמש מומרות לזרם חשמלי אשר מוזרם למערכות החשמל או לרשת החשמל הארצית.

אנרגיה סולארית כמובן מתבססת על חשיפה לשמש, אך מה קורה במקומות בהן השמש לא חשופה או בעונות החורף הקרות? כאן בא פתרון “עתיק” יותר והוא הדוד החשמלי שהיה בשימוש עד להמצאת דוד השמש. כיום הפתרון הוא שילוב של השניים, דוד שמש לימי השמש שבתוכו מותקן גוף חימום חשמלי לימים “הקרים” בשנה.

מבנה דוד חשמלי – הדוד מורכב משלושה חלקים עיקריים:

א.      מיכל מים – דוד מים העשוי מפלדה, העטוף בחומר בידוד תרמי לשמירה על חום המים.

ב.      גוף החימום – צינור נחושת או נירוסטה (מאחר והצינור טבול במים עליו להיות חסין מפני התחמצנות – קורוזיה), בתוכו עובר חוט להט המחובר מחוץ לדוד לרשת החשמל – חוט הלהט מתחמם ומחמם את המים בתוך מיכל המים.

ג.       שרוול חימום מהיר –  בכינויו “מאיץ חום” – זהו שרוול פלסטיק מחורר המורכב מעל גוף החימום, כמות מים קטנה מתחממת מהר יותר סביב גוף החימום בתוך מאיץ החום ומשתחררת דרך החורים בשרוול החימום לחלל מיכל המים. תופעה זה מאיצה את תהליך החימום של המים בדוד החשמלי כולו.

התקנת דודי חשמל – זהו תחום מקצועי לחשמלאים מוסמכים מאחר וישנה התעסקות עם מערכת החשמל הביתית. התקנת דוד חשמלי מחייבת ידע בשני תחומים עיקריים: מערכת החשמל ומערכות מים. אצלנו בנבחרת הצדיקים תמצאו בקטגוריה של דודי חשמל יצאת צדיק את בעלי המקצוע המתאימים לטיפול התקנת דודי חשמל, החל מתחזוקה של דוד החשמל ועד להתקנה של דוד חשמל חדש.

אנו בנבחרת הצדיקים, בדיוק כמו בתוכנית הידועה של חיים הכט “יצאת צדיק”, בודקים את בעלי המקצוע שלנו ומתאימים אותם לדרישה שלכם, הן בטווח מחיר הגון, במקצועיות, ובאמינות. בסיום התהליך נכתבות חוות דעת חשופות לציבור המדרגות את רמת השירות הניתן על ידי בעלי המקצוע שאנו ממליצים. אתם, לקוחותינו קובעים מי הם בעלי המקצוע הצדיקים.

Call Now Button
Share on facebook
שתפו